Ev dekorasyonunda bir öncü...

GARDROP

Yatak odasında gardırobun olmaması tercihtir. Eğer kullanılacak başka bir yer yoksa ve yatak odasında kullanılması gerekiyorsa, ilk dikkat edilmesi gereken kapaklarının açılabilir rahatlıkta olmasıdır. Bu kullanım açısından çok büyük kolaylık sağlar. Kapağın açılacağı bir yer yoksa, kayar kapılı dolaplardan kullanılabilir. Bunun da yer kazanma açısından büyük avantajı vardır.

Açık kapak kullanılması söz konusuysa, gardırobun göze batmayacak yerlerde kullanılması yararlıdır. Çünkü dolabın içinde renk açısından çok fazla dağınıklık olmaktadır. Yatağın yanında yan biçimde kullanılabilir.

Kodalak Kardeşler Dekorasyon olarak sizin en uygun mobilyaları sizin tasarlıyor ve teslim ediyoruz. Gardrop seçerken yatak odası için renk seçimi çok önemli bir konudur. Yatak odasının sakinliği için çok canlı renkler kullanılmamalıdır. Bunlar cart kırmızı, cart sarı veya çok canlı turuncular olmamalıdır.

Yatak odası uyku dolayısıyla kullanıldığı için, genellikle daha yumuşak ve pastel renkler kullanılmalıdır. Bejler, krem renkleri uyku için kolaylık sağlayacağından dolayı, genelde odaya hakim renkler olmalıdır.

Sadece duvar renkleri değil, aynı zamanda yatağın üzerinde kullanılan kumaş renkleri de önemlidir. Renk açısından hafif flu, uçucu renkler olmalıdır ki yatak odasına girildiği zaman ferahlık hissi verebilsin.

Biz sizi arayalım !

Siz formu doldurun, danışmanımız sizi arasın, aklınızdakileri cevaplayalım.